Пуковац предао фењер комшијама из Лебана

У 19 колу Српске лиге Исток, фудбалери Пуковца су у дербију зачеља савладали Радан из Лебана са 1:0. Једини гол на утакмици је ремек дело штопера домаћих Александра Трајковића. Он је у 65 мин. лобовао истрчалог голмана гостију и на тајначин донео вредну победу свом тиму. Пуковац је био бољи тим у првом полувремену, и већ у првих двадесетак минута пропуштили су неколико изгледних шанси. Стефан Перић је чини се могао бити јунак утакмице, али нападач домаћих није имао потребну концетрацију у завршници. Гости су ипак у другом делу игре успоставили равнотежу и чешће шретили, а када су домаћи у 75 мин. остали са играчем мање због искључења Мишића , чинило се да ће комшије из Лебана стићи макар до бода. У 77 мин. бележимо спорну ситуацију, када је лопта завршила иза леђа домаћег голмана, и када је бравурозно неко из одбране Пуковца лопту са гол линије вратио у терен, али су судије процениле да лопта ипак није целим обимом прешла гол линију, и тако је на снази остао важећи резуллтат. На крају можемо констатовати у једној фер и борбеној утакмици домаћин је заслужено дошао до победе и тако , барем за сада , препустио  последње место на табели екипи Радана из Лебана.

У наредном колу Пуковац игра као гост против Синђелића.