Пуковац минималцем до победе

Фудбалери Пуковца су савладали у 24 колу Српске лиге Исток екипу Табане 1970 са 1:0  , а једини гол је дело Ранђеловића у 50 минуту. Пуковчани су у првом полувремену тактички препустили иницијативу гостима, који су добро комбиновали на средини , али су акције домаћи играчи успешно прекидали кад год су гости покушавали да уђу у шеснаестерац. Тако су играчи Пуковца преко контри у три наврата имали озбиљне шансе да угрозе гол Табана. Најпре преко Рандјеловића, а затим и Перића и Трајковића.

Ипак мреже су мировале све до 50 минута, када је један одличан напад Пуковца Рандјеловић претворио у гол. До краја меча видели смо тврду и брзу игру и једних и других, али је на задовољство домаћина резултат остао непромењен. Напоменимо и то да су гости у 60 мин. остали са играчем мање, јер је црвени картон због недоличног понашања добио један од њихових играча. Пуковац је овом победом готово осигурао опстанак, али ће сигурно да би се овај циљ остварио  бити потребна још која победа до краја првенства. Пуковчани у наредном колу гостују у Зајечару, где се састају са Тимоком. На крају рецимо да су делиоци правде  на овом мечу били са листе „Супер лиге“ на челу са главним  судијом  Чоловић Драганом из Рашке и помоћницима Пашајлић Миланом и Милићевић Милошем.