Футсалери изгубили још један ”сет” овог викенда

Футсалери КМФ Задругара су у викенду за нама играли меч другог кола свог футсал првенства, а први овогодишњи пред домаћом публиком. Нажалост, око стотинак гледалаца у спортској хали у Житорађи није видела блиставо издање своје екипе. Житорађани су и у овом мечу поклекли и изгубили резултатом 6:4 од екипе КМФ Ас из Бујановца ,  а после уводног пораза у Власотинцу од 6:1 можемо слободно рећи да је још један ”сет” припао њиховим противницима. Гости су већ у 9. минуту имали 2 гола предности, али је до краја полувремена Задругар преко Миленковића и Миљковића успео да анулира ту предност и на полувреме се отишло са 2:2. Других 20 минута игре донели су тоталну деструкцију редовима екипе Ивана Јанаћковића и бујановчани су преко расположених Реџепија и Мустафија повели са високих 5:3 који су били недостижни за Житорађане, до краја обе екипе су постигле још по један гол, за Житорађане је то урадио Миљковић, а за госте Синани. Поред поменутих играча у стрелце су се још уписали Тодоровић код домаћина, а у редовима гостију Јордановић и Демири. У следећем колу КМФ Задругар је слободан.