Другог дана првенства Европе, орлићи бољи од Португала, Стошић без минутаже данас

На првенству Европе у рукомету за момке рођене 2000. године и млађи које се одржава у Хрватској, репрезентација Србије је данас у мечу са репрезентацијом Португала победила резултатом 25:21. Изабраници селектора Радосављевића су од почетка контролисали утакмицу, са повременим осцилацијама у игри, али су расположени за игру били Веселиновић и Николић, као и млади чувар мреже Ћировић. Једини представник са југа Србије на првенству је Дарко Стошић, голман нишког Железничара. Стошић иначе рођени Мерошчанин, данас није улазио у игру јер је Ћировић био на завидном нивоу током целог меча. Дарко је у првом мечу против репрезентације Израела где су наши орлићи ремизирали 25:25, забележио 7 минута на терену уз два одбрањена зицера. Следећи меч наши момци ће играти против домаћина Хрватске у Копривници, а тај меч је на програму 12.08.2018. од 20:30 и један је од одлучујућих за наше момке.  Надамо се да ће у мечу против Хрвата рукометна европа упознати добричког горостаса у пуном сјају, и да ће наши момци забележити нови тријумф. Иначе, све мечеве наше репрезентације можете пратити на каналу Арена спорт 5.