ТФЛ: Омладинац Подина-Светлост Бадњевац 1:3

У 18 колу Топличке фудбалске лиге  дерби меч је одигран у Подини где су се састале екипе домаћег Омладинца и Светлости из Бадњевца.  Водеће екипе на табели са истим бројем бодова у меч су ушле са жељом да остваре победе . Ангажованије и нападачки су одмах на старту утакмице ушли гости, али им се то осветило, и већ из једне контре у 15 мин. домаћини су повели са 1:0.  У наставку готово све исто, Светлост напада , а Омладинац из контре угрожава гол. Ранђеловић нападач Светлости пропушта две шансе, и то најпре у 25 мин. када је погодио пречку, а 5 минута касније и голмана домаћих. Ипак у 44 минуту, после скраћеног корнера и центаршута Ћирића, Михајловић поравнава на 1:1. У другом полувремену око 200 гледалаца је видело још два гола гостију из Бадњевца, а  били су дело Ранђеловића. Најпре у 50 минуту за 2:1, а онда и у 88 минуту за 3:1. Тако је ова утакмица окончана, а дерби је оправдао очекивања на задовољство присутних љубитеља фудбала.