Орљане и Дољевац успешни на отварању пролећа у Нишавској лиги

Утакмицама у Житковцу односно у Дољевцу, почео је званично пролећни део првенства у Нишавској окружној лиги. Фудбалери јесењег првака Орљана су минимално победили Мораву у Житковцу и тако наставили свој шампионски низ. Једини гол за госте из Орљана је постигао Милош Грујић.

foto facebook/fkorljane

Орљане у наредном колу дочекује Црвену Звезду из Љубеша. Фудбалери Дољевца су у малом општинском дербију, уз кишу голова на свом терену победили тим Радничког из Чапљинца са 6:4. После првог полувремена резултат је био нерешен 3 – 3. У другом полувремену потпуно боља и динамичнија игра Дољевца што је резултирало победом од 6:4. Следећи противник екипи Дољевца је Слога из Кормана такође на терену у Дољевцу, док у Чапљинац стиже Моравац из Заплањске Топонице.