Бадњевчани надиграли тим из Божурне

У првој утакмици 23 кола Топличке фудбалске лиге,  фудбалери Светлости из Бадњевца су  победили НС Татко из Старе Божурне са 5:2. Домаћин је од самог старта ставио до знања гостима да ће данас оставрити победу, јер су преко Ранђеловића у 3 минуту повели са 1:0. Капитен Тонић већ у 15 мин. повећава вођство Светлости, а у 32 мин. Ранђеловић повећава предност на 3:0. Михајловић у 44 минуту голом доводи екипу из Бадњевца у вођство од 4:0, да би гости голом Живковића у 45 мин. стигли до 4:1. У другом полувремену видели смо још два гола. Најпре гости поново преко Живковића у 70 минуту смањујуна 4:2, да би Ранђеловић своји трећим голом на утакмици поставио коначних 5:2 за Светлост. Бадњевчани су овом победом задржали прво место на табели , испред Омладинца из Подине, а до краја првенства су остала још 4 кола.