Житорађа прекинула лошу серију, савладано Бобиште

После серије лоших резултата чета Бојана Милошевића коначно је успела да забележи прву победу после 9. кола. На гостовању фењерашу Бобишту, фудбалери Житорађе су резултатом 1:3 савладали последњепласирану екипу из предграђа Лесковца.
Изабраници Бојана Милошевића повели су већ у 20. минуту голом најбољег играча данашње утакмице Марка Китановића, а већ у 24. је Стефановић повисио резултат на 0:2. Тако се отишло на паузу, а Житорађа је наставила офанзивно до краја и преко Дејана Стаменковића у 58. минуту долази до 0:3.
Домаћини ипак успевају да стигну до почасног поготка преко Милоша Стаменковића у 71. минуту, за коначних 1:3.
Како кажу из клуба ова победа послужиће пуно на повратку пољуљаног самопоуздања, а свакако треба истаћи партију Марка Китановића, који је још једном завредео епитет играча утакмице, и показао још једном сав свој раскош и фудбалско умеће.