Житорађа: Јесењи првак непријатно почастио своје навијаче

У последњем јесењем колу које је данас комплетирано, фудбалери Житорађе који су још раније обезбедили титулу јесењег првака Зоне Југ, на свом терену су забележили помало убедљив пораз од Мораве из Владичиног Хана.  Голове за госте су постигли Христић у 7 , Станковић у 55, и Стајић у 82 минуту. Иначе Житорађа је у 73 минуту због искључења Тодоровића остала са играчем мање. Овим поразом . иначе другим на свом терену током текуће полусезоне. Житорађа је себи отежала посао у борби за прво место, и сада предност над другопласираним тимом износи само 4 бода. Житорађани су били убедљиви у првој половини овог дела сезоне, и сви су их видели на првој позицији , али како кажу у клубу повреде појединих играча су условиле можда и слабије партије у појединим утакмицама.

Danas je teren u Žitorađi bio natopljen vodom
foto : facebook sportzitoradja

Светлост из Бадњевца је ове јесени играла топло-хладно. Полусезпну су заврили јучерашњим поразом 2:1 ,од Јединства у Горњем Стопању. Ипак заузели су позицију број 7, што је како кажу и био план пре почетка овогодишњег првенства. На утакмици у Г.Стопању гол за тим из Бадњевца је постигао млади Митровић.

Све у свему предстоји пауза , која се по обичају користи за довођење нових играча који ће појачати екипе пред нове изазове на пролеће наредне године.