ЖИТОРАЂА ФУРИОЗНО ХИТА КА СРПСКОЈ ЛИГИ: ФК Житорађа – ФК Лугина 8:0 (5:0)

СТАДИОН: Крај Топлице (Прокупље) ГЛЕДАЛАЦА: 100 СУДИЈА: Стефан Пешић (Лесковац) 7 ЖУТИ КАРТОНИ: Лазаревић и С. Лучић (Житорађа) СТРЕЛЦИ: Митић у 10 и 31. минуту, П. Стојановић у 29, Тодоровић у 44, Џелили (аг) у 45, Динић у  76, В. Стојановић у 80 и Јовановић у 87. минуту

ФК ЖИТОРАЂА: Лазаревић 7 (од 46. Бабић 7) Китановић 8, Младеновић 7, Милошевић 7, С. Лучић 7 (Динић 7), В. Стојановић 7,5, П. Стојановић 7,5, Мијатовић 7, Митић 8 (Живић 6,5), Тодоровић 8 (Павловић 6,5) , Арсенијевић 7 (Јовановић 7)

ФК ЛУГИНА: Реџепи 5,5, Х. Џелили 5,5, Амити 6 (Демири -), Агуши 6,5, Камбери 6, Абдулаху 5,5, Зулфији 5,5 (Рашити – ), Мустафи 5,5 Бајрами 5,5 Љ. Џелили 5,5, Јакупи 6 (Сефиу -)

ИГРАЧ УТАКМИЦЕ: Никола Тодоровић (ФК Житорађа) 8

Житорађани се нису шалили када су најавили ове сезоне борбу за Српску лигу, након четири гола Алакинцу, сада су чак осам пута убацили лопту у мрежу Лугину показујући сав свој нападачки потенцијал. Стиче се утисак да се по броју шанси могло и до убедљивијег резултата али су у другом полувремену спустили ногу са гаса и остало је ”само” 8:0.