Неискуство коштало рукометаше Житорађе прве победе

У мечу 7. кола Супер Б рукометне лиге, рукометаши Житорађе су на свом паркету поражени од екипе Прибоја резултатом 17:24.
Меч, у коме су млади момци из Житорађе имали више од игре, ипак је неискуство делило да у суботу вече забележе прву победу у овој сезони. Екипа Драгана Николића предвођена голгетерски расположеним капитеном Дејаном Илићем који је постигао 8 голова, имала је играчку и резултатску иницијативу до резултата у 14:13 у 40. минуту меча, када као да су се млађани рукометаши уплашили победе и почели да срљају из грешке у грешку што су искусни гости искористили и меч окренули у своју корист.
Треба напоменути да је уз Илића са 8, најефикаснији у редовима Житорађе био Благоје Марковић са 5 погодака, а код гостију су се истакли Хаџовић са 6 и Омеровић са 4 поготка.
Иначе, на полувремену је резултат био 10:10 а све захваљујући добро расположеном голману Житорађе Милошу Генчићу који је имао 17 одбрана на мечу, од тога велику већину у првом делу игре.