Настављена Топличка фудбалска лига

Утакмицама 14 кола, прошлог викенда настављено је такмичење у Топличкој фудбалској лиги. Дерби меч и једна од најзанимљивијих утакмица виђена је у Подини између домаћег Омладинца и Полета из Самариновца. После првог полувремена када су домаћи повели са 1:0, још бољом игром у других 45 мин. Омладинац је стигао до великих 4:0. Најнеизвесније је било на утакмици у Држановцу, где је подмлађени Борац стигао уз доста мука против Реала из Јасенице до сва три бода. После вођства гостију , на крају  ипак 3:2 за Борац. У Прокупљу на утакмици Спартак Горња Трнава и Партизански Пут из Грудаша, после скоро изједначене борбе, гости су на крају однели цео плен. Грудашчани су тако после дужег времена остварили победу у гостима, и то минимално са 1:0. Најизвесније је било у Доњем Црнатову, на утакмици Победе и Светлости из Бадњевца, где су гости већ после првог полувремена водили са 4:0, да би на крају коначан резултат гласио 8:0 за екипу из Бадњевца. Утакмице Дунђерски-Младост 1982, и Каћуша-НС Татко су одложене.