Расположени Милић водио Задругар до друге победе

У трећем колу регионалне лиге футсал лиге, футсалери КМФ Задругара из Житорађе су у Топличком дербију савладали прокупачки Долап убедљивим резултатом 7:1. Свакако, најбољи актер вечерашњег сусрета био је Никола Милић играч Житорађе који се уписао три пута на семафор и то у 3,16 и 31. минуту, а уз то забележио је и две асистенције.
Поред Милића погађали су још Стојановић, Јовановић, Китановић и Момировић. Прецизан код гостију био је Слађан Белић који је пред крај првог полувремена савладао Лазаревића. У следећем колу у Житорађу стиже фаворит, Радник из Сурдулице, а Житорађани ће покушати да још једном саплету фаворита и наставе серију добрих резултата, где су у уводна три кола забележили две победе.