Житорађа старим путем, од готовог умало вересија

Житорађа је головима Милана Јовановића, Марка Китановића и Јована Лучића забележила победу против екипе Јединства из Горње Стопање резултатом 2:3. Иако су водили са два гола предности на полувремену, лако су успели у другом делу да врате домаћине у живот те су до последњих секунди меча гости стрепели хоће ли из Стопање отићи са целим пленом. Прво су у 48. па у 84. домаћи смањивали на 1:2, па затим на 2:3, али је екипа Драгана Денића успела да сачува све конце у својим рукама и приведе меч крају, иако је за мало фалило да од готовог направе вересију, и поклоне бодове домаћима.