Житорађа боља од Слоге, Светлост прегазила прешевску “Долину “

Дерби јесењег дела првенства Зоне Југ, одигран је данас у Житпорађи, између домаћег истоименог клуба и Слоге из Лесковца. Водећи тим на табели екипа Житорађе је са 3:1 победила Слогу и тако два кола пре краја осигурала титулу јесењег првака. Голове за домаћина су постигли Илић Стефан (АГ) у 29 ми. и два пута се у листу стрелаца уписао Предраг Стојановић, и то у 31 и 56 минуту. Владимир Стаменковић је у 78 мин. постигао гол за госте и тако само ублажио пораз.
Светлост из Бадњевца се после пораза у прошлом колу, данас искупила победом на гостовању над екипом Лугина из Прешева. Далибор Марјановић је постигао 3 гола, и то у 29′, 53′,и 65′ . Никола Стефановић је погодио у 59 мин. а Филип Стојковић у 72 мин. За домаћина двоструки стрелац је био Абдулаху, и то у 65 и 87 минуту из једанаестерца.Светлост у наредном колу дочекује Терноци, док Житорађа гостује у Лебану екипи Радана.

Лугина 2 : 5 Светлост
Јединство 5 : 3 ОФК Алакинце
Плантажа 1 : 0 СФК Морава
ОФК Косаница 3 : 2 Радан
Житорађа 3 : 1 Слога
Јабланица 1 : 1 Грацко
Небески Андјели 2 : 0 Младост 1959
Пуста Река 4 : 2 Терноци