Задругар неславно завршио полусезону

У 10. колу ФСРИС футсал лиге југ стављена је завеса на јесењи део такмичења. Кмф Задругар је у последњем колу дочекао екипу Радника из Сурдулице и на крају са гостима поделио плен, 3:3. Житорађа је меч отворила добро преко Марка Китановића и већим делом водила али пред крај првог полувремена гости су стигли до изједначења. Ово је Задругару био 4 бод, после 1 победе и 7 пораза. Из клуба најављују боље дане од пролећа, да ли ће они доћи видећемо. Једно је сигурно, од јучерашњег меча Задругар је слабији за Миљана Милошевића који је потврдио да је синоћни меч био његов опроштајни.

КМФ Задругар 2017 – КМФ Радник Сурдулица
Гледалаца: 50
Стрелци: Китановић 2, Стојановић 30, Миленковић 34. минут за Задругар, Милутиновић 19, Цветковић 24 и Миленковић у 36 минуту за Радник.
Црвени картони: Стојановић (Кмф Задругар) 34. мин. , Китановић (Кмф Радник) 34. мин.

КМФ Задругар 2017: Станковић, Момировић, Стојановић, Китановић, Мишић, Милошевић, Павловић, Миленковић, Тодоровић, Вукадиновић.

КМФ Радник: Живковић, Радоичић, Стошић, Петровић, Китановић, Милутиновић, Цветковић, Миленковић.