Линдорет прејак за Житорађане

У 14. колу Регионалне футсал лиге – Исток, пред неколико десетина гледалаца снаге су одмерили Кмф Задругар и Кмф Линдорет из Прешева. Гости из Прешева су дошли на овај меч као фаворити и ту своју улогу оправдали до краја. Играјући стрпљиво и тактички прецизно, момци из Прешева су на полувреме отишли са предношћу од 3 гола, резултатом 3:6. У другом делу су исто наставили да кажњавају грешке домаћих, и на крају дошли до коначних 7:9.
За домаћина погали су Спасић у 7, 34 и 40. минуту, и по једном су прецизни били Станковић, Милић, Стојановић и Момировић, Прешево су до победе предводили Јусуфи и Шарбани са по 3 гола, Ферати са 2 и Фазлији са 1 поготком.

КМФ Задругар: ЗЛАТКОВИЋ, СТАНКОВИЋ, СМИЉКОВИЋ, СПАСИЋ, СТОЈАНОВИЋ (К), Милић, Павловић, Момировић, Миленковић.

КМФ Линдорет: БАЈРАМИ, ФЕРАТИ, ФАЗЛИЈИ, ХЕТЕМИ, БЕХЉУЉИ, Јусуфи Љ, Јусуфи Д, Шабани, Саћипи.