Косаница прејака за нејаку Житорађу

У петом колу Зоне Југ фудбалери Косанице су јуче победили на свом терену Житорађу са 2:1 (0:0). У доброј фудбалској представи Косаница је остварила прву победу. Два гола за домаћина пала су на почетку другог полувремена за два минута. Прво је стрелац био Тимотијевић да би врло брзо Косаница повела са 2:0 после аутогола Јовановића. На 2:1 смањио је Стојковић из пенала пред крај утакмице. Победи домаћина највише је допринео голман Филисетти који је одбранио три зицера. Треба рећи да је домаћин више имао лопту у поседу мада су гости опасно претили из контри.

Екипе су почеле утакмицу у следећим саставима:

КОСАНИЦА: Фелисетти, Лучић, Лазаревић, Миливојевић, Коцић, Петровић, Мијајловић, Марковић, Лапчевић, Тимотијевић, Митровић

ЖИТОРАЂА: Новаковић, Китановић, Стојковић, Радевић, Пауновић, Стефановић, Петернел, Поповић, Јовановић, Станковић, Петковић