Фудбалери забележили још једну победу

У борби за опстанак фудбалерима Житорађе је прекопотребан сваки бод до краја првенства, јучерашњом победом против екипе Левач из Рековца од 2:0 Житорађани су корак ближи свом циљу.
Меч је био коректан на обе стране без тензија, спорних ситуација или било чега што би покварило утисак о мечу. По незгодном терену за игру боље су се снашли домаћи и головима Стефана Митровића у 27. и Јована Јовановића у 80. минуту славили резултатом 2:0. Резултат би био и убедљивији да је пенал у 60. минуту искористио Веселиновић.
Житорађа се тренутно налази на 13. позицији а у следећем колу гостује екипи Жупе из Александровца.

Житорађа: Вељковић 7,5 , Станковић 7, Веселиновић 7, Јанковић 7,5, Симић 7,5 , Тодоровић 7, Митровић Ф. 7, Јовановић С. 7, Јовановић Ј. 8, Момировић 7,5, Митровић С. 8,5

Левач: Обрадовић М. 6,5, Алексић 7,5, Недељковић 6,5, Милојевић 6, Ракић6, Обрадовић И. 6,5,  Симић 7, Стевић 6,5, Зубовић 6,5, Радосављевић 6.

ИГРАЧ УТАКМИЦЕ: Стефан Митровић 8,5 (ФК ЖИТОРАЂА)