Добрич прикован за дно! Нови пораз Пејковчана

Грделица – На стадиону у Грделици, млада и полетна екипа Пејковца покушала је да дође до првих зонашких бодова али ни данас им то није кренуло за руком. Једноставно, домаћи играчи су контролисали меч од самог старта, и повели из пенала у 8. минуту голом Николе Станковића. Предност су успели да удвоструче до полувремена, а за то се побринуо Александар Стојковић који је у 31. минуту погодио за 2:0, а тим резултатом се касније отишло на одмор. У другом делу Добрич је успео да консолидује редове и покаже зубе противнику али на 3:0 повећао је поново Стојковић прецизним ударцем у 56. минуту. Утешни погодак за госте дело је 18-годишњег Кристијана Јовановића, који је у 60. минуту смањио на 3:1. Из редова гостију ипак кажу да нису задовољни како је данас судија Младеновић водио меч, те као главног кривца за пораз виде њега, јер је према њиховим речима спречавао екипу Пејковца да игра фудбал својим одлукама.
Срамно суђење, на штету гостију. – то је био кратак коментар који смо добили од представника екипе из Пејковца. У наредном колу Пејковца дочекује Небеске анђеле.